İllere Göre Ek iş ilanları

Adıyaman Evde Davetiye Katlama işi

Daha önceden evde davetiye katlama işi ilanını buradan paylaşmıştık. İlgi gerçekten çok büyüktü ve 5 aileye  evde ek iş imkanı verildi. Bugün adıyaman evde davetiye katlama işi için ilanımızı açmış bulunuyoruz. Eğer adıyaman da oturuyorsanız bu iş için hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Şuan için 250 bin adet davetiye işi mevcut olup, birden fazla kişi ile çalışma planlanmaktadır.

Gizlilik açısından firmaların iletişim bilgileri ve firma isimlerini malesef paylaşamıyoruz. Yapılacak olan başvurular değerlendirildikten sonra, firmalar kendilerine dönüş yapacaktır. Bu işi adıyamanın, Besni, Çelikhan, Gerger ve Gölbaşı ilçelerinde oturup evde ek iş arayan herkes başvuru yapabilir. Yani sadece merkezdekilere bağlı bir ilan değildir.

Adıyaman Evde Davetiye Katlama işi devamlı olduğu için, şimdilik düşünülen ücret 1000 adet başına 20 TL dir. Belki düşük bir rakam diyeceksiniz ama, iş kolay ve zaman almayan bir iş olduğu için günde 5 bin davetiye çok rahat bir şekilde katlanır. Eğer bu işi 2 kişi birden yapmayı düşünüyorsanız, firmaya çalışacağınız kişi sayısını belirtmelisiniz ki firma bu duruma göre size iş versin. Mesela 1 kişiye verdiği iş ile 2 kişiye verdi iş aynı değildir. Siz tek çalışırken size 50 bin adet davetiye verecekse, 2 kişi çalıştığınızı belirtirseniz 100 bin adet verecektir.

Davetiye Katlama işi Nasıl Yapılır

İşveren firma tarafından anlaşma sağlandığı zaman, firma yetkilisi örnek bir numune ile birlikte, sizlere bu işi nasıl yapacağınızı ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini söyleyecektir. B u sayede işi kolay bir şekilde kavrayacaksınız ve zorluk çekmeyeceksiniz. Zaten sizlere teslim edilen davetiyelerin katlanılacak yerlerde kıvrımları ve işaretleri mevcut olacaktır. Her katlanan davetiye, firma tarafından verilen kutulara 150 şer adet olarak dizilmelidir. Bunun için ayrı bir ücret ödenmez.

Adıyamanlı arkadaşlar bu iş haricinde farklı iş kolları ilede ilgileniyorlar ise sitemizde yayınlanmış olan diğer iş ilanlarını inceleyip, uygun bulduklarına başvuruda bulunabilirler.

Evde davetiye katlama işinde, yapılan işlerin teslimi her hafta perşembe günleri sizlerden alınır. Perşembe gününe kadar kaç adet iş yapmışsanız ona göre ödemeniz yapılır. Dilerseniz toplu para almak istiyorsanız, firma ile görüşüp, işin tamamen bittiği zamanda ödemenizi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bende iş istiyorum bu işe ihtiyacım var.ben niye istiyorum bu işi eşim inşaatta çalışıyor 6 ay çalişiyor 6 ay boş 3 tane çocugum var. Evim kira çocuklarin masrafi çok.Bu işe ihtiyacım var. Eger geri dönerseniz sevinirim. ADIYAMAN.GÖLBAŞI

  2. Selam
    Adiyaman merkezde.oturuyorum ve iki.kisi ile birlikte yapabiliriz bu ise cok.ihtiyacim var yardimci.olursaniz cok.mutesekkir.kalirim simdidem tesekkurler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu