Evde Ek iş

Evde Papatya Tacı işi

Evet yeni bir iş, yine bir iş. Beyleri bilemiyorum ama hanımlar mutlaka farketmiş tir. Biz hanımlar  için en keyifli iş hangisi ise araştırıp onları buluyorum. Bu kezde öyle yaptım hanımlar. Evde papatya tacı işi yapıyoruz, hem eğleniyoruz, hemde para kazanıyoruz. Aylık aile bütçemize hatırı sayılır bir kazanç katkısında buluyoruz.

Ne iş yapı caz şimdi onu anlatıcam. Hanımlar evde papatya tacı işi  yapıcaz. Bunu ister kendiniz yaparsınız isterseniz de yine daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz bu işi yapan firmalardan iş alabiliriz iki side kazandırır. Eğer kendiniz yaparsanız firmadan alacağınız işin iki misli para getirecektir.

Öncelikle firmalar hanımlar işin o kısmını zaten artık çok iyi biliyorsunuz. Bir kez daha anlatmaya gerek duymuyorum. Yada çok kısa özet geçelim. Net üzerinden bu iş modeli için iş veren üretici firmayı buluyoruz. İletişim sağlayıp gerekli anlaşmalar sağlandıktan sonra o firma ile çalışıyor evde yapmış olduğumuz taçların yani emeğimizin karşılığını alıyoruz. Buraya kadar tamam o kolay iş ama karı ne olur admin derseniz 1000 olur 1500 olur.

Bide kendiniz yaparsanız o taçları inanın kazancınız bunun tam iki katı olur hanımlar. Artık kına gecelerinde gelinin nedimeleri, doğum günlerinde minik prenseslerimiz doğum sonrası çiçeği burnunda annelerimiz hepside taç takar tabi gündelik hayatımızda hepimiz inde evinde en az bir tane olanlardan bahsetmiyorum.

Evde papatya tacı işi yaparak ne kadar kazanırız

Yani kısaca küçükten büyüğe bütün kadınların kulladığı şey taç evet bir lahusa tacını 15-20 tl den aşağıya almanız mümkün değildir peki bu tacın maliyeti nedir yıllarca bu işlerle uğraşmış ve para kazanmış biri olarak söyleye bilirim ki 5 tl yi geçmez yani satan insanın karı tamı tamına 10 tl arkadaşlar ve bir kadın günde 10 taç yapabilir ihtiyacımız olan şey silikon tabancası sade bir çember sonra sı da size kalmış boncuklar danteller oyalar yani istediğiniz gibi tacı süsleye bilirsiniz. ve 5 tl ye maal ettiğiniz tacı 15 değilde 12 ye satsanız 7 tl karınız olur günlük 10 taç 70 tl yapar aylık 2000 tl  nin üzerinde harika bir kazanç demektir yapmış olduğunuz taçları net üzerinden pazarlamanız mümkündür.

Düşünün derim hanımlar 2000 2500 tl maaş evden çalışıp kazanmak mümkün öncelikle netten instegramdan tiwitter dan araştırıp bu tür ürün satan sayfalara bakın ve kendileri ile görüşün toptan satış yapabileceğiniz bir pazar oluşturun sonrada kendinize toptan alış veriş yapıp maliyeti en aza indirecek bir pazar bulun sonrası yukarıda anlattığım gibi çok keyifli ve kazancıda muhteşem bir iş.

Daha fazla evde ek iş imkanları için fan sayfamızı beğenmeyi unutmayınız

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer İş İlanları
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı