Evde Ek iş

Evde Kalem Traş işi

Dar gelirli ve ailesine yardımcı olmak için, iş arayan değerli üyelerimiz için, farklı bir iş örneği vereceğiz. Evde kalem traş işi ile birlikte bir nebzede olsa ailenize katkıda bulunabilirsiniz. Kalem traş üreten firmalar, iş maliyetini azaltmak ve bir çok kişiye evde iş imkanı sağlamak adına, evlere kalem traş montajı işi vermektedir. Bu iş sayesinde sizde ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Evde Kalem Traş işi Veren Firmalar

Kalem traş üreticileri yukarıda da belirttiğimiz gibi, iş potansiyelini, düşük maliyet ile daha fazla sonuç almak adına evde iş imkanı sağlamaktadırlar.

Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen, maddi sıkıntıları olan, okuyup okul harçlıklarını çıkartmak isteyen bir çok kişi için uygun olan bu iş modeli için, firmalar üretmiş oldukları kalem traş parçalarını işi yapacak kişilere vererek montajlamasını istemektedirler. Sizlere verilecek olan kalem traş parçalarını birleştirip paketleyerek işverene geri teslim edilmesi istenilecektir.

Üretici ve iş veren firma, kullanılacak olan malzeme ile birlikte sizlere bu işi nasıl yapacağınızı anlatacaktır.

İş veren firma ile görüşme sonrasında , bu iş için alacağınız ücret sizlere bildirilecektir. İşin devamı söz konusu olduğundan dolayı, bu tür işlerde her zaman ekip çalışması önemlidir. Bir aile ortalama olarak 1500 Tl gibi bir ücret ile bu işi yapabilir. Tabi bu miktar ekip işi ile birlikte daha fazla olacaktır.

Daha fazla kazanç ve üretim için, işin temiz ve hatasız teslim edilmesi muhakkaktır.

Okulların açılması ile birlikte, geçim sıkıntısı çeken bir çok aileye iş imkanı sağlayan, evde kalem traş işi haricinde evde not defteri işi de bu işler arasındadır. Evde not defteri işi bir sonraki konumuzda sizlere anlatılacaktır.

Yayınlanan iş ilanlarından haberdar olmak istiyorsanız, facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

Yayınlamış olduğumuz evde iş imkanı için başvuru yapmak isterseniz, konu atına; Kendinizi belirtici bir şekilde ve yaşadığınız ili belirterek başvuruda bulunabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurular, iş veren firmalar tarafından dikkate alınarak, sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Diğer evde iş ilanları için ana sayfamıza giderek, beğendiğiniz iş modeli konu altından başvuru yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. merhaba uzun zamandır bunun gibi işleri yapıyorum. bu işi en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum istanbul esenyurtta oturuyorum.

  2. istanbul pendik de oturuyorum universite öğrencisiyim ve geniş bir aile kitlem var bu işi rahatlıkla üstlenebileceğimizi düşünüyorum geri dönüşünüzü sabırsızlıkla bekliyorum.

  3. merhaba ben izmir de yaşıyorum ve ek işe ihtiyacım var ayrıca çok fazla boş zamanım var
    bir kaç yıl önce bunun gibi işerde yapmıştım elim yatkındı bu işlere
    eğer uygun görürseniz bende yapmak isterim bu işi
    şimdiden teşekkür edrim

  4. İzmir Buca’da ikamet ediyorum. Daha önce üretim yerlerinde çalıştım ancak şu anda çalışmıyorum.Üç kişilik bir aileyiz. Yalnızca eşim çalışıyor ve kirada oturuyoruz. Evde iş yaparak evime katkıda bulunmak istiyorum. Bu işe talibim geri dönüş olursa çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer İş İlanları
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı